• TianDe Atstatomasis balzamas tianDe po skutimosi 100 ml
  • TianDe Atstatomasis balzamas tianDe po skutimosi 100 ml

Prekės kodas: 10122

Turimas kiekis: 100

Gamintojas: TianDe

Pažangi priemonė greitam atsigavimui po skutimosi. Losjonas akimirksniu įsigeria, odoje palieka malonų pojūtį.

€17.10

Pažangi priemonė greitam atsigavimui po skutimosi. Losjonas akimirksniu įsigeria, odoje palieka malonų pojūtį. Apsaugo odą nuo priešlaikinio senėjimo. Galima naudoti kaip drėkiklį.


• Mažina sudirginimą
• Drėkina


 
Skutimąsis yra jautrios, sudirgusios odos priežastis. Ir tai nenuostabu, nes skutimosi metu, vyras skustuvu daro vidutiniškai 100–150 judesių, kurie sužeidžia apsauginį epidermio sluoksnį. Be to, vyrų odai būdinga maža pH , tai yra padidėjęs rūgštingumas,  oda jautresnė ir jautresnė dirginimui. Todėl specialios kosmetikos priemonės  naudojimas po skutimosi, turėtų būti privalomas kiekvienam vyrui.
Šis balazamas, efektyviai ramina odą po skutimosi, pašalina sudirginimą. Tai palaiko normalų odos drėgmės lygį, užkertant kelią dehidratacijai, normalizuoja pH lygį ir padidina odos apsaugines savybes. 


TianDe Balzamas neturi alkoholio, todėl nedirgina ir nesausina odos. Jame yra natūralaus odos drėkinimo faktoriaus komponentas - natrio laktatas.
Natrio laktatas (natrio laktatas) yra pieno rūgšties natrio druska, fiziologinis odos drėkiklis, kurio sudėtis yra panaši į natūralių drėkinamųjų veiksnių sudėtį, todėl natrio laktatas aktyviai papildo odos drėgmės deficitą, atkuria pH lyg, 


Tinka bet kokio amžiaus ir tipo odai. Balzamas  kreminės tekstūros.


Naudojimas:
Po skutimosi, odą patepkite nedideliu  kiekio balzamo.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink