SNAKE FACTOR

Užtikrina greitą regeneraciją ir pažeistos odos sugijimą, efektyviai minkština, drėkina ir ma..
€7.00
TianDe atkuriamasis pėdų kremas, minkština suragėjusius odos sluoksnius ant kulnų ir padų, pa..
€2.80
Drėkina ir švelnina pėdas; pasižymi kvapus šalinančiu poveikiu; šalina odos sud..
€2.80
Efektyviai drėkina ir maitina odą, skatina ląstelių regeneraciją ..
€6.50
Šios kaukės pagrindą sudaro gyvatės Mamušos (Mamushi Gloydius blomhoffii) taukai, gyve..
€14.03
TianDe gelis švelniai rūpinasi švelnia oda aplink akis, aktyvina kolageno gamybą, akiv..
€18.40
Švelnus kremas efektyviai prižiūri odą visą dieną. Gyvatės aliejus kartu su Brillian-KS68 kom..
€18.40
TianDe  Tonikas veiksmingai valo odą nuo riebalų pertekliaus, nešvarumų ir makiažo,..
€13.50
SNAKE FACTOR
Idealus sprendimas brandžiai odai Su metais odos ląstelės praranda gebėjimą išlaikyti vandenį, todėl net ir geriant daug skysčių, brandi oda greičiau dehidratuoja. Taip pat laikui bėgant prastėja odos apsauginės funkcijos – jai vis sunkiau apsisaugoti nuo išorės veiksnių, tokių kaip saulės spinduliai, oro tarša. Dėl šių priežasčių brandi oda yra linkusi sausėti, glebti.
Jei tinkamai ja nesirūpiname, brandi oda praranda savo skaistumą ir spindesį, papilkėja. Kad taip nenutiktų svarbiausias žingsnis brandžios odos priežiūros rutinoje – drėkinimas ir maitinimas. Tam puikiai tinka priemonės su gyvatės taukais.
Riebūs mamušos taukai pamaitina odą ir veikia ją kaip apsauginis barjeras saugantis nuo išorės veiksnių. Taip pat šis barjeras neleidžia odai prarasti drėgmės, todėl dienos eigoje ji neišsausėja. Gyvatės taukai yra gausūs Omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra žinomos dėl odą drėkinančio ir maitinančio poveikio. Taip pat šios riebalų rūgštys veikia priešuždegimiškai, todėl mažina odos paraudimą, sudirgimą. Omega-3 prisideda prie odos ląstelių apsaugos ir regeneracijos. Dauguma žino, kaip sveika naudoti maisto papildus su riebalų rūgštimis, tačiau išoriškai naudojant jos taip pat efektyviai prisideda saugant odos jaunystę ir grožį
Tarptautinė kompanija TianDe sukūrė kosmetikos liniją su mamušos taukais, skirtą būtent brandžiai odai. Joje – viskas, ko reikia visapusiškai odos priežiūrai. „Snake Factor“ veido priežiūros liniją sudaro tonikas, šveitiklis, dieninis ir naktinis kremai bei paakių gelis. Priemonės papildytos kitais aktyviais komponentais: hialuronu bei ląstelių aktyvatoriumi Brillian-KS68.
Rašyk
Skambink