• Multiaktyvinis TianDe micelinis vanduo 150ml

Prekės kodas: 10205

Turimas kiekis: 100

Gamintojas: TianDe

TianDe Micelinis vanduo valo odą, randus, puikiai pašalina makiažą. Tinka visiems odos tipams. 
 

€6.90

TianDe Micelinis vanduo valo odą, randus, puikiai pašalina makiažą. Tinka visiems odos tipams.

TianDe Micelinis vanduo – tai yra daug geriau nei tiesiog įprasta makiažo valymo priemonė. Tai naujas lygis odos valymui. Jei mes palygintumėme įprastą makiažo valiklį ir micelinį vandenį, tai įmanoma atlikti tokią lygiagrečią struktūrą: makiažo valiklis skiriasi nuo micelinio vandenio, kaip šluota skiriasi nuo galingo ultra modernaus skalbimo dulkių siurblio. Jūs vis dar galite pabandyti “nušluoti” odą su šluota, tačiau galite naudoti dulkių siurblį. Tai yra lengviau, patogiau ir efektyviau.
 

Kas yra TianDe micelinis vanduo ir kaip jį naudoti?

Priemonė nukreipiama ant medvilninio diskelio tokiu pačiu būdu, kaip ir bet kuris makiažo valiklis. Bet nuo tada viskas tampa kitaip. Net jei jūs naudojate vandeniui atsparų blakstienų tušą, ilgai išliekančius lūpų dažus ar kitas ilgai išliekančias kosmetines priemones, tai jums visiškai nereikės vargti nuvalant makiažą. Jūs galėsite tiesiog pridėti sudrėkintą diskelį, palaikyti kelias sekundes ir oda išvalyta!
Nelieka jokio blakstienų tušo žymių aplink akis, nepalieka lipnumo, riebumo.
 

Sudėtis:

Vienas iš pagrindinių komponentų, tai ricinos aliejus, o mes puikiai žinome, jog ricinos aliejus yra puiki priemonė odos priežiūrai. Šioje naujoje priemonėje jis yra naudojamas kaip pagrindinė sudedamoji dalis. Micelinis vanduo idealiai tinka ir riebiai odai. Sprendžiant išsiplėtusių porų problemą ar padidėjusio odos riebumo, tai bus idealiausias variantas. Priemonė sutrauks poras, suminkštins, sudrėkins odą, padės pagreitinti ląstelių dalijimąsi.
Jis yra bekvapis. Labai patogu naudoti. Jame nėra alkoholio, todėl jis yra tinkamas jautriai odai. Beje, vanduo iš pradžių, kaip kosmetikos kategorija buvo sukurta vaistinėse.Todėl, šis vanduo tinka net jautriai odai. Taip pat, jame nėra dažiklių, mineralinių aliejų.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink